4 czerwca 2017

Władze

Wioletta Nowak – Przewodnicząca NZS UP

Niepoprawna altruistka, a zarazem silna i niezależna, w pomaganiu innym szuka samorealizacji. Aktywnie uczestniczy w wolontariacie, jako swoją przystań obrała fundację DKMS. Studiuje bezpieczeństwo narodowe, fascynuje się służbami mundurowymi. Swoją chęć pomagania i niespotykaną odwagę łączy w swojej największej pasji – straży pożarnej, z którą chciałaby związać swoją przyszłość.

KONTAKT: wioletta.nowak@nzs.org.pl

 

 

Aleksandra Kloc – Sekretarz NZS UP

Kochająca pomagać innym studentka psychologii. Zapalona podróżniczka-amatorka. Uwielbia poznawać ludzi oraz spędzać długie godziny na rozmowach, a jednocześnie docenia jesienne poranki przy książce na balkonie. W wolnych chwilach tworzy sztukę malując na twarzy-makijaż to jedna z jej największych pasji. W przyszłości marzy, by pogłębiać tajniki ludzkiego mózgu jako neuropsycholog.

KONTAKT: aleksandra.kloc@nzs.org.pl

 

 

Anna Gajur – Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

Pełna pozytywnej energii i produkująca 1000 pomysłów na minutę studentka psychologii. Odpowiedzialna, dojrzała, a jednocześnie bardzo sympatyczna i szalona. Nie wie czym jest nuda, kocha działać i żyć w ciągłym ruchu. Zawsze zorganizowana- wszystko notuje w kalendarzu. Uwielbia angażować się w sprawy studenckie, dzięki czemu zawsze można zgłosić się do niej o pomoc.

KONTAKT: anna.gajur@nzs.org.pl

 

Kaja Kuź – Wiceprzewodnicząca ds. HR

Zawsze uśmiechnięta, budząca zaufanie i chętna służyć radą lub ramieniem studentka psychologii. Posiada niewyczerpane pokłady empatii do ludzi przez co nie da się jej nie lubić. Kocha otaczać się osobami chętnymi do rozmów na wszystkie możliwe tematy. Wierzy w dobre serca i piękne dusze, pozostając jednocześnie silną kobietą. Nie wiadomo jaki będzie wykonywać zawód w przyszłości, z pewnością jednak włoży w to całe serce.

KONTAKT: kaja.kuz@nzs.org.pl

 

Małgorzata Ząbkowska – Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

Miłośniczka dobrej muzyki i śpiewu. Stała bywalczyni Woodstocków (obecnie Pol’and’Rock Festiwal) oraz wielu innych wydarzeń kulturowych związanych ze światem muzyki. Prawdopodobnie to właśnie zagraniczne piosenki zrodziły w niej miłość do języka angielskiego, przez co kierunkiem jej studiów jest filologia angielska.

KONTAKT: malgorzata.zabkowska@nzs.org.pl