5 czerwca 2017

Rajd z NZS

Jedną z wielu inicjatyw, jakich podejmuje się NZS UP, są weekendowe wycieczki krajowa oraz zagraniczne. Dbamy o to, aby młodzi ludzie mogli poznać Europę i naszym celem jest pomoc w poszerzeniu ich wiedzy na temat innych kultur i społeczności. Oferta ta nie jest przeznaczona wyłącznie dla studentów! Każdy chętny ma szansę odwiedzenia wielu najpiękniejszych, europejskich stolic za naprawdę niewielką cenę. Możemy pochwalić się organizowaniem weekendowych wycieczek w takie miejsca jak Budapeszt, Drezno, Wiedeń, Praga, Lwów, Berlin, Eger itd.

 Decydując się na wyjazd z NZSem, macie szansę poznać najpiękniejsze europejskie miasta, poznać odmienną kulturę i tradycję. Atmosfera podczas wyjazdów jest bardzo przyjazna i pełna niezapomnianych wrażeń. Dbamy o to, aby plan zwiedzania poszczególnych miast był interesujący i dokładnie zaplanowany, dlatego przez cały czas zwiedzania towarzyszy nam przewodnik.

 Również rajdy organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów zapewniają zawsze moc atrakcji i świetną zabawę. O tym, że warto się na nie wybrać świadczy fakt, iż co roku przyciągają one coraz większą liczbę sympatyków, którzy rok w rok, wiernie w nich uczestniczą. Podczas rajdu nawiązać można trwałe przyjaźnie, ale także wynieść wiele przelotnych znajomości. Ogniska integracyjne, na których wszyscy tryskają humorem, śpiewając przy gitarze do późnej nocy, to stały punkt programu. Nie należy się także obawiać zbyt ciężkiej wędrówki. Przewodnicy dostosowują się do potrzeb swojej grupy, starając się nie przemęczać drogich uczestników. Jednocześnie chwile, w których wszyscy błagają o łyk wody, dysząc jak lokomotywy, są potem powodem do późniejszej ogromnej dumy i satysfakcji. Wszystkie trudy idą w zapomnienie, kiedy leży się na szczycie, podziwia niesamowite widoki i wdycha górskie powietrze (nie zapominając, oczywiście, o posiłku!).