Władze

Zarząd Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego:

 

 

Katarzyna SzpilaPrzewodnicząca NZS UP

Katarzyna Szpila

Z jednej strony pochłonięta polityką, z drugiej zakochana w twórczości Z. Beksińskiego i S. Dalego. Ponadto zapalona czytelniczka uciekająca w świat, w którym może szukać przestępców wraz z najlepszymi detektywami i tańczyć w długiej sukni z panem Darcym. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne- spokojnie, z tego co wiemy, nie planuje w przyszłości wypisywać mandatów!

KONTAKT: katarzyna.szpila@nzs.org.pl          tel. 505 938 661

 

Anna Gomulec Sekretarz NZS UP

Anna Gomulec

Wielka miłośniczka tańca i dobrego humoru. Oprócz tego skrzypaczka, tancerka, śpiewaczka. Chcesz z nią pograć - nic trudnego! Zawsze chętnie porozmawia, doradzi i jeszcze obdaruje uśmiechem. O to to ! Jest szaloną optymistką, która zawsze pisze szczęśliwe zakończenia. Studiuje Kulturoznawstwo i wiedzę o mediach - z Kulturą jak i z NZSem jest za pan brat ! :)

KONTAKT: anna.gomulec@nzs.org.pl          tel. 517 855 890

 

 

Izabela Klich Skarbnik NZS UP

 

 Uczelniana Komisja Rewizyjna

 

Katarzyna Kowalska Przewodnicząca UKR NZS UP

Katarzyna KowalskaNiech Was to nazwisko nie zmyli.  Kasia Kowalska w nowej odsłonie! Tym razem od niemuzycznej strony, swoją charyzmą podbija  studencką scenę.  Jeśli chcesz z nią wyskoczyć na karaoke, nie ma problemu. Jednak wcześniej upewnij się, że dopilnowałeś swoich obowiązków, bo odpowiedzialność to jej drugie imię. Planowanie opanowała do perfekcji,  biada tym, którzy zalegają z terminami ! Na co dzień zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

KONTAKTt: katarzyna.kowalska@nzs.pl

 

 

Paulina Wolak Członek UKR NZS UP

Paulina WolakPełna energii i szalonych pomysłów, obeznana w krainie liczb miłośniczka dobrego kina i fotografii. Gdzie można ją spotkać? Bujna czupryna rudych włosów wychylająca się spośród ksiąg? To Paula! Biegająca wokół głównego budynku UP z aparatem w ręce? To również ona! Warto wspomnieć, że nikt nie robi tak dobrych sałatek owocowych w biurze NZSu.

KONTAKT: paulina.wolak@nzs.pl

 

 

Piotr Duda Członek UKR NZS UP

KONTAKT: piotr.duda@nzs.pl