Intensywny weekend z NZS

Hej kochani!

Jak spędziliście weekend? My zaczęliśmy już w czwartek naszym Dziado’Ween. Ciekawi jak się bawiliśmy?

Wszyscy biorący udział w konkursie na najlepszy strój Dziado’Ween’owy!

Najmroczniejsze straszydła w towarzystwie zespołu The Devil’s Swing

Zabawa na naszej fotościance!

Kolejne dwa zespoły, które zaszczyciły nas obecnością: Bordeline oraz Śmiertelnik!

Pomysłodawca imprezy – Rahul!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Fotorelacja: krztuch.pl

Po nocy strachu,  grozy i zabaw udaliśmy się całym Zarządem OU NZS UP na Zjazd Komisji Krajowej w Bydgoszczy. Wyruszyliśmy w piątek rano razem z innymi krakowskimi OU. Wieczorem udaliśmy się na integrację z OU z całej Polski, a w sobotę rano zaczęliśmy obrady. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o projektach i planach, debatowaliśmy z Wiceministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotrem Mϋllerem oraz słuchaliśmy sprawozdania Pionu ds. Studenckich oraz wiele innych. Mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z innymi członkami NZS z różnych części Polski. Między innymi z naszym partnerskim OU z NZS PWSZ w Tarnowie, z którym zaczęliśmy wspólnie planować wspólne wydarzenie. Zdecydowanie najprzyjemniejszą częścią była wielka poobradowa integracja w klubie Twenty.

My – ZOU NZS UP, Przewodnicząca Zarządu Krajowego – Patrycja Serafin i Przewodnicząca oraz Sekretarz ZOU NZS w PWSZ Tarnów.

Prawie cały Region NZS’ów Krakowskich!

Wszyscy członkowie obecni na ZKK w Bydgoszczy.

Krajówki to bardzo ważne wydarzenia, dające nam okazję do nauczenia się wielu pożytecznych rzeczy, poznania ciekawych osób, które nierzadko inspirują nas swoją postawą i sprawiają, że w naszych głowach pojawia się multum pomysłów. Czekajcie więc na informacje i obserwujcie nasze social media!

Ekipa NZS

Autor: Aleksandra Kloc