4 czerwca 2017

Działalność

Zapewne zastanawiacie się co ma Wam do zaoferowania Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego. Zanim udzielimy Wam odpowiedzi, poprosimy Was o to abyście zadali sobie trzy pytania:

  • czy dążycie do czegoś więcej oprócz biernego studiowania?
  • czy istotne są dla Was doświadczenie i zaradność życiowa?
  • czy lubicie spędzać czas wśród wartościowych ludzi?

NZS to organizacja studentów i dla studentów, dlatego każdy z Was znajdzie u nas coś dla siebie. Tym znudzonym i szukającym odmiany oferujemy prosty sposób urozmaicenia studenckiego życia. Tym ambitnym jesteśmy w stanie zapewnić okazje do samorealizacji. Wszystkim natomiast ułatwiamy dążenie do ideałów.

Nasza organizacja jest właśnie tym miejscem, w którym student nabiera doświadczenia życiowego, uczy się jak dać sobie radę nawet w nieznanych i “nieoswojonych” sytuacjach. Jeśli brak Wam zaradności, uwierzcie że dzięki nam, dzięki pomocy życzliwych koleżanek i kolegów z NZS, już wkrótce będziecie mogli wiele osiągnąć.

Naszym Przyszłym Członkom oferujemy również możliwość poznania wartościowych ludzi i spędzenia wielu godzin w miłej atmosferze. Pamiętajcie, uczyć możemy się od siebie nawzajem, najlepiej poprzez działanie, dlaczego więc nie mielibyśmy działać razem i wspólnie coś osiągnąć?

W celu zrealizowania zaproponowanej Wam powyżej oferty organizujemy m.in. imprezy turystyczne( np. Rajd Niepodległości, wycieczki do Paryża lub Berlina), projekty kulturalne oraz społeczne (np. Wampiriada, Wesoły Tramwaj), a także liczne szkolenia o różnej tematyce.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą działalnością lub macie jakieś pomysły na jej poszerzenie – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NAS! Porozmawiajmy i zdziałajmy coś razem!