Aktualności kwiecień-maj

Witajcie!

Ostatnio mieliśmy sporo zamieszania i dlatego mamy lekkie zaległości w postach, ale już robimy UPDATE, żebyście wszystko mieli na bieżąco!

Co za nami?

 • Sukcesem zakończyły się Drogowskazy Kariery prowadzone przez Oliwię Jamróg, naszą nową gwiazdkę. Wielkie gratulacje dla Oliwii, która na prawdę poradziła sobie z projektem. Mieliśmy pełne sale na wszystkich szkoleniach dzięki super akcji reklamowej, jaką przeprowadziliśmy na uczelni.

 • 3 kwietnia troje naszych członków miało przyjemność udzielić wywiadu w Radio Spektrum. Grupa medialna Przeglądu Kapel Studenckich w składzie: Małgorzata Ząbkowska, Miłosz Krawiec, Kamila Pasternak opowiadali o PKS’ie oraz o gwieździe wieczoru – Mikrokosmosie.
 • 10 kwietnia odbyły się Wybory Najmilszych Studentów Uniwersytetu pedagogicznego w Krakowie. Z przyjemnością informujemy, że nasz wtedy jeszcze Sympatyk, a dziś już Członek – Patryk Ogar zajął 1 miejsce w kategorii męskiej, a nasza Sekretarz – Aleksandra Kloc zajęła 3 miejsce w kategorii żeńskiej. Gratulacje kochani! Patryka będziecie mogli zobaczyć też 21.05.2019r. na Wyborach Najmilszych Krakowa.

Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i tekst

 • Przegląd Kapel Studenckich z dnia 11.04 okazał się kolejnym sukcesem. Tegoroczna edycja przyciągnęła dużo więcej osób niż rok temu. Nagroda główna trafiła do zespołu In Sanity. Wyróżnienie Jury otrzymał zespół See You Later. Gratulacje jeszcze raz! Dzięki ubiegłorocznemu zwycięzcy – zespołowi Mikrokosmos – Klub Studencki Zaścianek zapłonął! Sami zobaczcie: KLIK. Oprawę fotograficzną zapewnił nam niesamowity: krztuch.

Obraz może zawierać: 1 osoba, na scenie, gra na instrumencie muzycznym, koncert i gitara

 • Spotkanie Członków OU NZS UP 26.04.2019r. – omówiliśmy sprawy bieżące i przygotowaliśmy członków do Walnego Zebrania Członków, które odbędzie się już wkrótce!

 • 7 maja odbyło się uroczyste odsłonięcie postumentu Stanisława Pyjasa – działacza opozycyjnego okresu PRL, studenta filologii polskiej i filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego śmierć w tajemniczych okolicznościach kilka dni przed juwenaliami wstrząsnęła środowiskiem akademickim Krakowa i Polski. NZS UP było reprezentowane przez przewodniczącą ZOU – Wiolettę Nowak.

 • 10 maja było Święto Uniwersytetu Pedagogicznego. My również świętowaliśmy i bawiliśmy się razem ze społecznością uniwersytecką tego dnia.

 

A co z wydarzeniami, które już wkrótce będą miały miejsce? Oczywiście serdecznie was na wszystkie zapraszamy! Harmonogram na ten miesiąc:

 • 14-16 maja Wampiriada
 • 20 maja Walne Zgromadzenie Członków
 • 21 maja Krakowskie Wybory Najmilszych
 • od 7 maja cyklicznie odbywa się nasze wydarzenie – SUPer forma z NZS! Po długiej zimowej przerwie, nasza instruktorka Ania Ponikiewska wróciła z podwójną mocą! Serdecznie zapraszamy wszystkich! Zapisy na: anna.ponikiewska@nzs.org.pl

Wszystkie bieżące wydarzenia są regularnie publikowane na naszym fanpage’u na Facebooku – zapraszamy do obserwowania, komentowania i udostępniania!

Udanego weekendu!